תומר פוקס שיווק באינטרנט

פוקס מדיה

תהליך העבודה המדויק שלנו

לבנות אתר זו אומנות. גם אתר פשוט - הוא פרויקט מורכב מהרבה בחינות. בפוקס מדיה, לאחר 300+ פרויקטים שסיימנו, דייקנו ושיפרנו את התהליך הייחודי שלנו כדי להבטיח לקוחות מרוצים בכל סוגי הפרויקטים.

ריספוניסיביות והתאמה למכשירים

1. אפיון

כל אתר טוב, מתחיל באפיון טוב - לפני שאנחנו יכולים להתחיל לבנות את האתר, אנחנו צריכים תוכנית מפורטת. אפיון זה התוכנית של האתר - איזה עמודים הולכים להיות בו, מה הולך להיות בכל עמוד, איזה פיצ׳רים מיוחדים יהיו בו, מי קהל היעד שלו ומה המטרה של האתר. על כל זה נחשוב ביחד מיד בתחילת התהליך, באמצעות פגישה פיזית, בזום או בטלפון. בפרויקטים גדולים, שלב האפיון יכול להיות ארוך (גם מספר שבועות) ויכלול יותר מפגישה אחת. יש פתגם שאומר ״אם יש לי שעה לכרות עץ - אשקיע את ה-50 דקות הראשונות בלחדד את הגרזן״ - הרעיון הוא שהתכנון המקדים וההכנות חשובות לא פחות מהעבודה עצמה.

2. עיצוב

עיצוב זו התשוקה שלנו, ואחד הדברים הכי חשובים באתר. בשלב זה, לאחר שבנינו אפיון, נסתכל ונתרשם מעיצובים שונים (תבניות, מתחרים בארץ ובחו״ל ועוד) ויחד נתכוונן לעיצוב המנצח של האתר החדש. העיצוב כולל החלטה על פונטים, צבעים, אנימציות ואפקטים, אלמנטים והמיקומים שלהם בדפים השונים, ועוד. אנחנו לא מתפשרים על שום פיקסל בעיצוב כי אנחנו מאמינים שזה חלק מהותי בהצלחה של האתר

לדעת הכל, בזמן אמת

3. פיתוח

לאחר ההסכמה על האפיון והעיצוב, הצוות המיומן שלנו מתחיל במלאכת הפיתוח והבנייה, תחילה האתר החדש שלך ייבנה בכתובת זמנית וסודית, ולאחר בניית העמודים, בניית הפיצ׳רים, עיצוב גרפי, הזנת התכנים/המוצרים - נקבל ממך פידבקים והערות לשינויים/שיפורים ותיקונים באתר.

4. Q.A בדיקות ועלייה לאוויר

בדיקות Q.A, בדיקות מהירות, אבטחה וריספונסיביות ועוד - טרם העלייה לאוויר, חובה לוודא שהאתר תקין ופועל מושלם בכל העמודים שלו, מכל המכשירים. הצוות שלנו יבדוק שתהליכי הקנייה או האינטראקציה באתר פועלים כמו שצריך, בצורה מהירה וחלקה. בנוסף, האתר שלכם יבדק ממספר מכשירים, ברזולוציות שונות, ובמהירות שונות של אינטרנט, וכן יעבור בדיקה מקיפה למהירותו. שינויים והתאמות ייעשו בהתאם לצורך - ועולים לאוויר!

5. הסברה ותדרוך

אחרי שקיבלתם את המפתחות לאתר החדש שלכם - חשוב שתדעו איך לנהוג בצורה הטובה ביותר. הצוות שלנו יסביר וילמד אתכם על ניהול שוטף של אתרכם, עדכון תכנים ומוצרים, ניהול הזמנות, בלוג ומאמרים, ניהול לידים ומכירות, ועוד. במידת הצורך יוקלטו סרטונים מיוחדים עבורכם בשביל הנוחות. מערכת הניהול היא בעברית פשוטה וקלה לבנה .אתם תדעו לתפעל את האתר שלכם בצורה החכמה והיעילה ביותר.

6. תחזוקה שוטפת

אנחנו יכולים לדאוג להזנה קבועה של תכנים או מוצרים, לעדכון התוספים והתבניות באתר, לבדיקות אבטחה סדורות וגיבויים יום-יומיים כדי להבטיח שהאתר שלכם עובד מעולה לאורך שנים. אפשר גם להזמין שירותים נוספים באמצעות בנק שעות ולהמשיך לשפר ולשדרג את האתר כדי להגדיל את המכירות או הלידים. תוכלו תמיד לבקש הוספה של פיצ׳רים מיוחדים, אינטגרציות עם תוכנות ושירותי צד שלישי, שיפורים בעיצוב, כתיבת תכנים, ועוד.

בוא נדבר על

הפרויקט שלך

[email protected] | 053-524-0892